De ce un calendar social media?

Viața de la birou tinde să te acapareze iar prezența companiei în social media e atât de importantă. Calendarul te ajută cu:

• PLANIFICARE

Cu ajutorul calendarului îți poți crea o rutină. În fiecare vineri alocă o oră pentru a planifica și programa postările în social media pe săptămâna următoare.

• CREATIVITATE

Cu acest calendar nu te mai poți plânge de lipsă de creativitate. Pentru fiecare zi a anului găsești idei pentru postări și promoții.

• INSTRUMENTE

Tehnologia vine în sprijinul antreprenorilor să rezolve problemele legate de timp. În cadrul calendarului găsești și recomandările noastre de instrumente pe care să le folosești pentru a fi cât mai ușor să crești imaginea companiei în social media.

Ti-ar plăcea să vezi mai mult?

Lasă adresa ta de email aici și noi îți vom trimite o mostră a calendarului.

Testimoniale clienți

Ce spun clienții care au folosit Calendarul Social Media în 2020

TATIANA PETRIC BORODIN

D’ale Gustului din Cetea, București

Am descărcat acest calendar deoarece în prezent orice afacere trebuie să fie mereu prezentă în social media. Cunostințele mele de utilizator amator nu erau suficiente și aveam nevoie de câteva instrumente care să mă ajute sa creez conținut singură, fără a plati o firmă să se ocupe de campanii social media. În plus, cred că eu sunt persoana care cunoaște cel mai bine afacerea, consumatorii și va reuși cel mai bine să comunice despre afacere și să fidelizeze clienții. Calendarul social media este o idee superbă care mă ajută în momentele când sunt în pană de idei ți inspirație și îmi permite să îmi organizez postările. Pe viitor, un ghid despre cum să ne promovam afacerea prin Facebook, cum sa utilizăm corect și cu rost Facebook Ads ar fi minunat. Multumesc mult Daniela!

Bogdan Ghigeanu

Fondator Imovision Agency, Brașov

Foarte fain calendarul organizat, la subiect și cu tot ce trebuie! Chiar îmi place, îl voi printa și îl voi lipi lunar pe perete pentru inspirație.

Adrian Sarlea

Cluj-Napoca

Mi se pare super tare ideea. Știu cât de importantă este prezența în social media, iar acesta este un tool care te ajută să fii prezent acolo zilnic, fără a mai avea scuza de lipsă de idei. Trebuie doar să vrei. Sper să mă țin de el la anul încă din prima zi.

Mai puțin stres

și mai mult timp ca să te concentrezi asupra afacerii tale.

Conținutul cursului

• 1

Calendar Social Media 2021

• Despre Calendarul Social Media 2021

• IDEI DE CITATE INSPIRAȚIONALE

• Descarcă - Calendarul Social Media 2021